MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9614077
*
nr 961 4077
Serveringsvagn
Illums Boligshus, Köpenhamn, Danmark, teak, längd: 77 cm, djup: 52 cm, höjd: 65 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:21:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 14:15:10
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn danmark dansk danskt drinkvagn europa illums boligshus köpenhamn norden serveringsvagn skandinavien skandinaviskt teak tevagn
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:39
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4077
Serveringsvagn
Illums Boligshus, Köpenhamn, Danmark, teak, längd: 77 cm, djup: 52 cm, höjd: 65 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 14:15:10 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn danmark dansk danskt drinkvagn europa illums boligshus köpenhamn norden serveringsvagn skandinavien skandinaviskt teak tevagn
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:39